top of page
Search
  • skinscentinfo

Matyti širdimi

Kas girdėjote, o kas ne, papasakosiu kaip į mano gyvenimą atėjo šis simbolis. Buvo pavasaris, karo nuotaikos pasaulyje. Išvažiavome su šeima pakeliauti po Ispaniją, susidėlioti mintis ir pažinti nors kažkiek šią šalį. Širdį draskė daug neteisybės jausmo, kurį sukėlė pandemijos metai... Išsiskyrimai su draugais, netgi artimaisiais, išsiskyrusios nuomonės, vertybės. Daug žmonių tiesiog dingo iš mano gyvenimo. Buvo tikrai liūdna ir skaudu. Atrodė daug kas beprasmiška. Prasidėjęs didžiulis virsmas, perėjimas į Vandenio erą, kratė seno pasaulio likučius ir viską iš pagrindų, manau, ne pas mane vieną viduje. Tai vis dar vyksta. Pasirinkimai slypi mūsų širdyse ir kiek mes jos klausome. Taigi. Ispanija nesužavėjo. Kažkodėl kitaip ją įsivaizdavau. Lūkesčiai...😃 Tačiau likimas ar mes patys save nuvedam būtent ten, kur reikia atsidurti, net jei ir ne to mūsų protas ėjo. Vieną dieną vaikščiojom su dukra po Seviliją ir visur pradėjau matyti širdis. Plakatuose, grafičiuose, paveiksluose.. Keisčiausiose vietose. Tada pamačiau tatuiruočių saloną ir pasakiau, kad noriu matančios širdies tatuiruotės. Dukra kreivai pažvelgė į mane ir nuėjom į Sevilijos pilies sodus. Ten magiškai praleidom laiką tarp žydinčių visterijų ir apelsinmedžių, laisvai vaikštančių povų ir daug daug grožio. Grįžtant širdies išsitatuiravimas neapleido. Vėl einam pro tą saloną. Ir užsukom. Kelios minutės ir jau sėdžiu kėdėje. Ant mano riešo spalvina mažytę matančią širdį. Užplūdo toks gyvybės jausmas! Lyg atsirandantis kūne imprintas, priminimas, iniciacija... Matyti širdimi. Įkūnyti tai. Ne teorija, ne knyginiu žinojimu, o savo gyvenimu, kad ir kas bebūtų. Tada nežinojau, kad ši širdis susijusi su religija. Man ji ne apie tai. Ten širdis persmeigta, kraujuojanti... O mano simbolis regintis ir degantis, liepsnojantis skaičia gyvybės ugnimi, rodantis gyventi pilnai, atsidavusiai, laisvai!

Iki dabar negaliu nustoti piešti, tapyti šių širdžių. Su šiuo simboliu asmeniškai man susijęs ir balso išlaisvinimas ir vienas iš nubudimo etapų. Pasitikėjimas savo keliu. Dvasios ir materijos apjungimas.

Ir su šia skorpiono jaunatimi 2023 metų lapkritį, jaučiu naujo etapo pradžią ir gūsį spalvų, kurios užlieja kasdienybę. Aistringą grožio bangą, noro skleisti jį aplink, kurti, dalintis. Tapau širdis, kuriu šia tematika dabar. Jaučiu vis labiau atsiveriančią širdį. Ir šio simbolio skleidžiamą žinutę.

Gražaus spalvingo rudens! Tegul širdis užplūsta ramybės ir gerumo jausmas ✨🤍✨

7 views0 comments

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page